Raspored nastupa klapa po festivalskim večerima

07.Lipanj.2017.

Direkcija festivala utvrdila je raspored nastupa i razvrstala klape po festivalskim večerima.  Do početka festivala obavit će se izvlačenje redoslijeda nastupa za sve večeri, večer otvorenja, izborne večeri i večer novih skladbi! Ovdje možete pogledati pregled festivalskih događanja po večerima.

 

PREGLED FESTIVALSKIH DOGAĐANJA
(Omiš, 30. lipnja – 22. srpnja 2017.)


 

VEČER IZVORNIH NAPJEVA
Petak, 30. lipnja 2017.
Trg sv. Mihovila, 21 sat

RB KLAPA
1 BASCA (mj)-Baška Voda
2 CIMA (m)-Šibenik
3 KOPORAN (mj)-Poličnik
4 KORDA (m)-Lumbarda
5 ONEUM (mj)-Omiš
6 REFUL (m)-Split
7 STINE (m)-Zagreb
8 STRIDONNE (ž)-Štrigova
9 Sv.LUKA (m)-Otok
10 TEŽACI (m)-Paljuv

Gosti večeri:
Dječja klapa TIHA LUKA (mj) – Neum
ŠUFIT (m) – Split
(klape su poredane abecednim redom)

AUTORSKA VEČER – ŽIVKO KLJUČE
Subota, 1. srpnja 2017.
Trg sv. Mihovila, 21 sat

RB KLAPA
1 ARMORIN (ž)-Zagreb
2 BOŠKET (m)-Zagreb
3 BRACIERA (m)-Bol
4 ČUVITE (m)-Šolta
5 NEVERIN (ž)-Kaštel Lukšić
6 ORCA (ž)-Split
7 PETRADA (m)-Zagreb
8 VERS (mj)-Split

(klape su poredane abecednim redom)

NOVE SKLADBE – OMIŠ 2017.
Nedjelja, 2. srpnja 2017.
Trg sv. Mihovila, 21 sat

RB KLAPA
1 LUKA (m)-Ploče
2 KAMPANELI (mj)-Donja Kaštela
3 ČUVITE (ž)-Šolta
4 BASCA (mj)-BaŠka Voda
5 NOSTALGIJA (m)-Zagreb
6 KUNTENAT (m)-Korčula
7 BOŠKET (m)-Zagreb
8 SKRADINKE (ž)-Skradin
9 FJORET (ž)-Makarska
10 PETRADA (m)-Zagreb
11 DIŠPET (ž)-Zagreb
12 KORDA (m)-Lumbarda

(klape su poredane redoslijedom nastupa)
Promocija albuma ženske klape Dišpet iz Zagreba

PRVA IZBORNA VEČER ŽENSKIH I MUŠKIH KLAPA
Petak, 7. srpnja 2017.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

RB K L A P A
1 TAMARIN (ž)-Vranjic
2 STUDENAC (m)-Kruševo, BiH
3 KARMEL (ž)-Turanj
4 PRASKA (m)-Podstrana
5 ANKORA (ž)-Podstrana
6 FILIP DEVIĆ (m)-Split
7 DIVA (ž)-Široki Brijeg, BiH
8 STINE (m)-Zagreb
9 DEBITANT
10 KRUNIK (m)-Kučine
11 SALONA (ž)-Solin
12 DEBITANT

(klape su poredane redoslijedom nastupa)

DRUGA IZBORNA VEČER ŽENSKIH I MUŠKIH KLAPA
Subota, 8. srpnja 2017.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

RB KLAPA
1 POJ (m)-Samobor
2 ĆAKULONE (ž)-Zagreb
3 VINČACE (m)-Novi Vinodolski
4 ORŠULICE (ž)-Vodice
5 Sv.LUKA (m)-Otok
6 TERANKE (ž)-Pula
7 MINDEL (m)-Ploče
8 ORCA (ž)-Split
9 ADRIATICUM (m)-Šibenik
10 OBILANCA (ž)-Zagreb
11 DALMARI (m)-Maribor, SLO
12 JACERA (m)-Šibenik

(klape su poredane redoslijedom nastupa)

TREĆA IZBORNA VEČER ŽENSKIH I MUŠKIH KLAPA
Nedjelja, 9. srpnja 2017.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

RB K L A P A
1 KORDA (m)-Lumbarda
2 VENTULA (ž)-Split
3 BUNARI (m)-Vodice
4 KURJOŽE (ž)-Podstrana
5 PODVORJE (m)-KaŠtel Sućurac
6 BESIDA (ž)-Klis
7 BOŠKET (m)-Zagreb
8 PERUŽINI (ž)-Pag
9 OKRUK (m)-Okrug Donji
10 SKONTRADURA (ž)-Dubrovnik
11 MUNITA (m)-Zadar

(klape su poredane redoslijedom nastupa)

ZAVRŠNA VEČER ŽENSKIH KLAPA
Petak, 21. srpnja 2017.
Trg sv. Mihovila, 21.00 sat

ZAVRŠNA VEČER MUŠKIH KLAPA
Subota, 22. srpnja 2017.
Trg sv. Mihovila, 21.30 sati